Kuba Kurcz

KUBA KURCZ

profesjonalny  TRENER 

Nick Treneiro

Edukacja AWF Kraków, UJ Kraków, Kursy trenerskie i instruktorskie PZKOL,

Doświadczenie od 1995 roku praca z kolarzami górskimi i szosowymi, praca magisterska na temat kolarstwa i fizjologii.

Języki polski, angielski i trochę hiszpański

Kilka faktów trener V-ce Mistrza Świata w MTB, Mistrzów Polski i Holandii w MTB, Mistrza Polski w CX, Współpraca z zawodowymi kolarzami z grup CCC Sprandi, DOMIN SPORT, BDC, Active Jet, oraz z reprezentantami Polski w kolarstwie szosowym i górskim.

Założyciel VirtualTrener.com, BodyiCoach.com i systemu treningowego iCoach, współtwórca aplikacji MagicDietMaker, zwolennik nowoczesnych metod treningowych oraz indywidualnego podejścia do zawodnika.

Motto Nothing Is Impossible

Katarzyna Wójs

KATARZYNA WÓJS

profesjonalny  DIETETYK 

Nick Kasia

Edukacja UŚ w Katowicach – Fizjologia człowieka i zwierząt, IŻŻ Warszawa – Poradnictwo dietetyczne, SWPS Katowice – Psychodietetyka

Doświadczenie od 10 lat zajmuje się dietetyką, motywacją i zmianą stylu życia swoich pacjentów/ klientów. W swojej pracy posiada olbrzymie doświadczenie w analizie badań morfologicznych i dokonuje wstępnej diagnostyki. Zawsze uśmiechnięta, służąca pomocą swoim podopiecznym, zdeterminowana bez oznak wypalenia zawodowego. Na swoim koncie ma wiele sukcesów w pracy ze sportowcami na poziomie amatorskim i zawodowym ale też wiele sukcesów w pracy z ludźmi chorymi – dając im szanse na powrót do normalnego życia. Najważniejsze dla niej jest zdrowie jej podopiecznych – dlatego do zawsze i do dzisiaj realizuje profilaktykę prozdrowotną.

Języki polski, angielski

Współautorka innowacyjnego systemu MDM do układania diet zdrowotnych i sportowych.

Motto
Follow Your Dreams, Or work for those who did…

Specjalizacja i doświadczenie trenerskie

Moja specjalizacja to przede wszystkim kolarstwo w wydaniu szosowym oraz górskim. Pracuję zarówno z wysokiej klasy zawodowcami oraz amatorami, mającymi ograniczony czas na trening. Ponadto prowadzę kolarzy startujących w przełajach. Od 3 lat przygotowuję do startów triathlonistów ( Olimpijski )  i biegaczy ( 10 km, 21 oraz maratony ).

Nie prowadzę i nie zamierzam w przyszłości prowadzić „ultra”, „hiper” i „extreme” – kolarzy czy innych sportowców. Zajmuję się dyscyplinami wytrzymałościowymi w wydaniu klasycznym.

Zawodników prowadzę w sposób kompleksowy w oparciu o pomiar mocy ( głównie szosa ) tętno lub skalę RPE.

Kuba Kurcz

KOLARSTWO SZOSOWE
95%
MTB XCE & XC
90%
CYCLOCROSS
85%
TRIATHLON
75%
BIEGI
70%

Specjalizacja i doświadczenie dietetyczne

Jestem specjalistą od spraw żywienia. Nie lubię nazywać się dietetykiem sportowym ( bo takiej specjalizacji tak na prawdę nie ma).

Zawsze mówię prawdę i nie każdemu to odpowiada ale… wychowałam wielu mistrzów w kolarstwie i pomogłam tak wielu osobom że jestem z siebie zadowolona.

Uczyłam się 7 lat i zamierzam nadal aby pomagać moim podopiecznym. Jeśli chcesz aby ktoś potraktował Cię serio i starał Ci się pomóc to jesteś na właściwej stronie.

Katarzyna Wójs

DIETY ZDROWOTNE
95%
ANALIZA BADAŃ MORFOLOGICZNYCH
90%
DIETY SPORTOWE
85%
ŻYWIENIE W CHOROBACH
80%
PSYCHODIETETYKA
75%

Etapy współpracy

  • Poznanie klienta

  • Wspólna praca

  • SUKCES

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search