Kuba Kurcz

KUBA KURCZ

profesjonalny  TRENER 

Nick Treneiro

Edukacja AWF Kraków, UJ Kraków, Kursy trenerskie i instruktorskie PZKOL,

Doświadczenie od 1995 roku praca z kolarzami górskimi i szosowymi, praca magisterska na temat kolarstwa i fizjologii.

Języki polski, angielski i trochę hiszpański

Kilka faktów trener V-ce Mistrza Świata w MTB, Mistrzów Polski i Holandii w MTB, Mistrza Polski w CX, Współpraca z zawodowymi kolarzami z grup CCC Sprandi, DOMIN SPORT, BDC, Active Jet, oraz z reprezentantami Polski w kolarstwie szosowym i górskim.

Założyciel VirtualTrener.com, BodyiCoach.com i systemu treningowego iCoach, współtwórca aplikacji MagicDietMaker, zwolennik nowoczesnych metod treningowych oraz indywidualnego podejścia do zawodnika.

Motto Nothing Is Impossible

Katarzyna Wójs

KATARZYNA WÓJS

profesjonalny  DIETETYK 

Nick Kasia

Edukacja UŚ w Katowicach – Fizjologia człowieka i zwierząt, IŻŻ Warszawa – Poradnictwo dietetyczne, SWPS Katowice – Psychodietetyka

Doświadczenie od 10 lat zajmuje się dietetyką, motywacją i zmianą stylu życia swoich pacjentów/ klientów. W swojej pracy posiada olbrzymie doświadczenie w analizie badań morfologicznych i dokonuje wstępnej diagnostyki. Zawsze uśmiechnięta, służąca pomocą swoim podopiecznym, zdeterminowana bez oznak wypalenia zawodowego. Na swoim koncie ma wiele sukcesów w pracy ze sportowcami na poziomie amatorskim i zawodowym ale też wiele sukcesów w pracy z ludźmi chorymi – dając im szanse na powrót do normalnego życia. Najważniejsze dla niej jest zdrowie jej podopiecznych – dlatego do zawsze i do dzisiaj realizuje profilaktykę prozdrowotną.

Języki polski, angielski

Współautorka innowacyjnego systemu MDM do układania diet zdrowotnych i sportowych.

Motto
Follow Your Dreams, Or work for those who did…

Specjalizacja i doświadczenie trenerskie

Moja specjalizacja to przede wszystkim kolarstwo w wydaniu szosowym oraz górskim. Pracuję zarówno z wysokiej klasy zawodowcami oraz amatorami, mającymi ograniczony czas na trening. Ponadto prowadzę kolarzy startujących w przełajach. Od 3 lat przygotowuję do startów triathlonistów ( Olimpijski )  i biegaczy ( 10 km, 21 oraz maratony ).

Nie prowadzę i nie zamierzam w przyszłości prowadzić „ultra”, „hiper” i „extreme” – kolarzy czy innych sportowców. Zajmuję się dyscyplinami wytrzymałościowymi w wydaniu klasycznym.

Zawodników prowadzę w sposób kompleksowy w oparciu o pomiar mocy ( głównie szosa ) tętno lub skalę RPE.

Kuba Kurcz

KOLARSTWO SZOSOWE
95%
MTB XCE & XC
90%
CYCLOCROSS
85%
TRIATHLON
75%
BIEGI
70%

Specjalizacja i doświadczenie dietetyczne

Jestem specjalistą od spraw żywienia. Nie lubię nazywać się dietetykiem sportowym ( bo takiej specjalizacji tak na prawdę nie ma).

Zawsze mówię prawdę i nie każdemu to odpowiada ale… wychowałam wielu mistrzów w kolarstwie i pomogłam tak wielu osobom że jestem z siebie zadowolona.

Uczyłam się 7 lat i zamierzam nadal aby pomagać moim podopiecznym. Jeśli chcesz aby ktoś potraktował Cię serio i starał Ci się pomóc to jesteś na właściwej stronie.

Katarzyna Wójs

DIETY ZDROWOTNE
95%
ANALIZA BADAŃ MORFOLOGICZNYCH
90%
DIETY SPORTOWE
85%
ŻYWIENIE W CHOROBACH
80%
PSYCHODIETETYKA
75%

Etapy współpracy

  • Poznanie klienta

  • Wspólna praca

  • SUKCES

Skontaktuj się z nami

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search