• Łukasz Szymczuk

  XCE National Champion - Elite Poland

  Łukasz Szymczuk KKW Superior Wałbrzych
 • Anna Plichta

  V-ce Champion Elite Women Road Poland

  Anna Plichta BTC Lubliana
 • Dominik Oborski

  National Champion in Criteriums

  Dominik Oborski DOMIN SPORT
 • laton-szlakiem-hubala-2016

  GC Winner - Szlakiem Walk Majora Hubala UCI cat 1

  Eryk Latoń CCC PRO TEAM
 • tacior-mwg-2016

  GC Winner - Małopolski Wyścig Górski UCI cat. 1

  Mateusz Taciak CCC PRO TEAM
 • komar-mwg-2016

  Winner Stage #3 Małopolski Wyścig Górski UCI cat 1

  Mateusz Komar Domin Sport
 • komar-mp

  Winner Korona Kocich Gór UCI cat 1.

  Mateusz Komar Domin Sport
 • taciak-mp

  3-rd Place National Championships 2016 Time Trial

  Mateusz Taciak CCC PRO TEAM

Referencje, sukcesy & osiągnięcia

Prawdopodobnie nie jesteśmy najlepsi na świecie w tym co robimy, ale uważamy, że znamy się całkiem dobrze na swoim fachu. Podchodzimy do pracy poważnie i kreatywnie. Zawodnicy jacy z nami współpracują są w stanie osiągać wielkie wyniki. Sukcesy te możliwe są wyłącznie dzięki zaangażowaniu dwóch stron.

 

Bardzo miło popatrzeć na osiągnięcia jakie mamy na swoim koncie na przełomie ostatnich lat. Niewątpliwie jest to jaśniejsza strona naszego zawodu. Z jednej strony kolekcja fantastycznych osiągnięć. Z drugiej rekomendacja jakiej nie można sobie po prostu kupić.

 

Wyniki jakie prezentujemy zostały wypracowane dzięki talentowi podopiecznych, uporowi w dążeniu do celu oraz mądrej i przemyślanej strategii jaką dajemy my.

 

Myślimy, że jeśli by zebrać wszystkie medale i puchary jakie przez lata wywalczyli wszyscy nasi podopieczni to zebrało by się około trzech ton. Trzy tony trofeów. To robi wrażenie oraz dodaje motywacji do dalszej pracy.  Mamy jeszcze sporo do osiągnięcia.

We Make It Happen!!!
Since 2002

Mała galeria wybranych sukcesów

Mistrzowie Polski oraz medaliści na szosie, MTB oraz w Cyclocrossie.
Zawodowcy, Elita oraz Amatorzy czystej krwii.
Olimpijczycy i medaliści Mistrzostw i Pucharu Świata.

Co powiedzieli o nas…

 • Krótko i na temat: trzeba się zdyscyplinować i słuchać czasem tego czego nie chcę... ale się opłaca...Dla mnie najważniejsze jest to, że osoby, z którymi działam są kompetentne i mają doświadczenie... To jest to czego szukałem.

  Marcin W.
 • Ścigam się od kilku lat od początku swojej przygody z kolarstwem pod opieką BodyiCoach. Na wyścigach czy treningach spotykam różne osoby po zebraniu opinii o innych ofertach trenerskich wiem, że mój wybór był słuszny!

  Andrzej Zawodnik MTB amator
 • Nie ma wątpliwości ze przygotowanie się bez trenera jest bardzo ciężkie, szczególnie dla osoby pracującej, najlepsze rezultaty daje słuchanie się i realizacja planu w 100%

  Adam O. Kolarz amator
 • O skuteczności działania BodyiCoach świadczy w prostej linii fakt, gdzie byłem kilka lat temu jak zaczynałem współpracę, a gdzie jestem teraz. To właśnie dzięki temu mogłem stanąć na najwyższym stopniu podium w klasyfikacji generalnej Road Maraton, czyli coś co jeszcze jakiś czas temu było nieosiągalne. Dobry kontakt, świetni ludzie - nic tylko trenować i odnosić kolejne, coraz to ważniejsze sukcesy. Nie trzeba się martwić i zastanawiać co w danej chwili mamy robić na treningu, wchodzisz do internetu, odpalasz dzienniczek i już wszystko wiesz, a jak jesteś systematyczny i ciężko pracujesz to sukcesy przyjdą prędzej czy później

  Mikołaj Szewczyk Kolarz amator | Autor Bloga Trzymaj Koło
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search