Zespół BODYiCOACH

Kuba Kurcz
Kuba Kurcz
TRENER od 1997, w BODYiCOACH od 2002.

Nick Treneiro

Edukacja AWF Kraków, UJ Kraków, Kursy trenerskie i instruktorskie PZKOL,

Doświadczenie od 1995 roku praca z kolarzami górskimi i szosowymi, praca magisterska na temat kolarstwa i fizjologii.

Języki polski, angielski i trochę hiszpański

Kilka faktów trener V-ce Mistrza Świata w MTB, Mistrzów Polski i Holandii w MTB, Mistrza Polski w CX, Współpraca z zawodowymi kolarzami z grup CCC Sprandi, DOMIN SPORT, BDC, Active Jet, oraz z reprezentantami Polski w kolarstwie szosowym i górskim.

Założyciel VirtualTrener.com, BodyiCoach.com i systemu treningowego iCoach, współtwórca aplikacji MagicDietMaker, zwolennik nowoczesnych metod treningowych oraz indywidualnego podejścia do zawodnika.

Motto Nothing Is Impossible

Katarzyna Wójs
Katarzyna Wójs
Dietetyk w BodyiCoach od 2007.

Nick Kasia

Edukacja UŚ w Katowicach – Fizjologia człowieka i zwierząt, IŻŻ Warszawa – Poradnictwo dietetyczne, SWPS Katowice – Psychodietetyka

Doświadczenie od 10 lat zajmuje się dietetyką, motywacją i zmianą stylu życia swoich pacjentów/ klientów. W swojej pracy posiada olbrzymie doświadczenie w analizie badań morfologicznych i dokonuje wstępnej diagnostyki. Zawsze uśmiechnięta, służąca pomocą swoim podopiecznym, zdeterminowana bez oznak wypalenia zawodowego. Na swoim koncie ma wiele sukcesów w pracy ze sportowcami na poziomie amatorskim i zawodowym ale też wiele sukcesów w pracy z ludźmi chorymi – dając im szanse na powrót do normalnego życia. Najważniejsze dla niej jest zdrowie jej podopiecznych – dlatego do zawsze i do dzisiaj realizuje profilaktykę prozdrowotną.

Języki polski, angielski

Współautorka innowacyjnego systemu MDM do układania diet zdrowotnych i sportowych.

Motto
Follow Your Dreams, Or work for those who did…

Doświadczenie

KOLARSTWO SZOSOWE 97%
MTB XC & XCE 87%
CYCLOCROSS 75%

Jestem trenerem z czasów, kiedy nie był to zawód uwolniony. Moja specjalizacja to przede wszystkim kolarstwo szosowe. Pracuję zarówno z wysokiej klasy zawodowcami oraz amatorami, mającymi ograniczony czas na trening. Ponadto prowadzę kolarzy startujących w MTB XC i Maratonach oraz przełajach.

Od 3 lat przygotowuję do startów triathlonistów ( dystans Olimpijski )  i biegaczy ( 10 km, 21 oraz maratony ). Nie prowadzę  ultra, hiper czy extreme – kolarzy czy innych sportowców.

Zajmuję się dyscyplinami wytrzymałościowymi w wydaniu klasycznym. Zawodników prowadzę w sposób kompleksowy w oparciu o pomiar mocy ( szosa ) tętno lub skalę RPE.

Kuba Kurcz

Doświadczenie

DIETY ZDROWOTNE 97%
ANALIZA BADAŃ MORFOLOGICZNYCH 87%
DIETY SPORTOWE 80%
ŻYWIENIE W CHOROBACH 75%
PSYCHODIETETYKA 70%

Jestem specjalistą od spraw żywienia. Nie lubię nazywać się dietetykiem sportowym ( bo takiej specjalizacji tak na prawdę nie ma).

Zawsze mówię prawdę i nie każdemu to odpowiada ale… wychowałam wielu mistrzów w kolarstwie i pomogłam tak wielu osobom że jestem z siebie zadowolona.

Uczyłam się ponad 10 lat i zamierzam nadal, aby lepiej pomagać moim podopiecznym. Jeśli chcesz aby ktoś potraktował Cię serio i starał Ci się pomóc to jesteś na właściwej stronie.

Katarzyna Wójs

Poznaj szczegóły naszej oferty…

Dowiedz się więcej