DIETA by KATARZYNA WÓJS

PO PIERWSZE ZDROWIE!

Jestem specjalistą od żywienia z pasji i wykształcenia. Nie wierzę w diety-cud, aby być zdrowym i szczupłym trzeba jeść mądrze i zdrowo.
Indywidualne podejście do podopiecznych pozwala mi na uzyskanie maksymalnych efektów w zależności czy celem jest zrzucenie wagi, czy też przygotowanie do maksymalnego wysiłku podczas zawodów.
Od wielu lat wspieram sportowców na poziomie amatorskim i profesjonalnym.
Pomagam również osobom z różnymi schorzeniami i chorobami.

ZOBACZ WIĘCEJ

DIETETYK  KATARZYNA WÓJS

10 LAT W ZAWODZIE

  • Z pacjentami pracuję przede wszystkim w poradni BODYiCOACH, gdzie pomagam ludziom wrócić do zdrowia, diagnozować przyczyny problemów zdrowotnych oraz osiągać prawidłową masę ciała. Cieszy mnie jeśli, przy mojej pomocy ktoś walczy o siebie z sukcesem.

  • Plany żywieniowe dla sportowców opracowuje do ich treningów jakie mają przygotowane przez swojego trenera. Otrzymują oni indywidualną strategię żywieniową w różnych okresach treningowych, przed, w oraz po – zawodach sportowych.

  • Zajmuję się diagnozą przedlekarską i opracowuję wspomaganie farmakologiczne zależne od aktualnego obrazu morfologicznego moich podopiecznych.

  • Mam bogate doświadczenie z zakresu szkoleń i prelekcji na tematy żywienia zarówno dla dzieci, ludzi chorych czy sportowców.

MOJE MOTTO

Nie pozwól nigdy, aby ktoś kto przychodzi do Ciebie,
odszedł nie stawszy się lepszym i radosnym.

BODYiCOACH – trening dieta zdrowie

DOŁĄCZ TERAZ

DOŁĄCZ TERAZ